Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hepsinin NoeL babadan dilekleri

2 posters
YazarMesaj
crepuscular
AşıRı AvRiLqoLiq Admin
 AşıRı AvRiLqoLiq Admin
crepuscular

Erkek

Rep Puanı
Başarı Puanı: Admin

Hepsinin NoeL babadan dilekleri Empty
MesajKonu: Hepsinin NoeL babadan dilekleri   Hepsinin NoeL babadan dilekleri Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 8:04 pm

Kanıt:Aralık Sayısı Go GirL derqisi

Hepsi:''Tüm Dünyaya Huzur GerekLi..''
Geride bıraktıqımız yıl ülkemizde olduqu kadar tüm dünyadada büyük depremlerle geçti.Onun için noeL baba Hepsi KızLarının Kapısını çalarsa ondan özellikle Türkiye için gerek ekonomik gerekse siyasi açıdan mutlu ve huzurlu bir yıl diLerdik. Buna hepimizin çok ihtiyacı var çünkü
Eren:''Dileklerim gelecek nesiller için''
İçinde yaşadıqımız toplumun mutlu insanlardan oluşabilmesi için öncelikle hepimizin sayqıyı öğrenmemiz gerekiyor bence.Doqaya ve insanlıqa saygılı bir nesil yetişsin istiyorum,Noel baba! Bu diLeqimi gerçekleştirebilir misin?
Cemre:''Akıl daqıtıyor musun Noel Baba?''
Çevreme baktıkça çoqu insanın akla ihtiyacı olduqunu görüyorum bu yüzdende Noel baba benim dileqimi gerçekleştirecekse ondan herkes için bol bol akıl ve fikir diliyorum Umarım sesimi duyar..
Gülçin:''Aşksız Hayat olur mu?''
Dünyadaki en güzel duyqudur aşk; inanın ayaklarınıyerden kesen tozpembe rüyalara sürükleyen...
2009 yılında ben de NoeL babadan herkes için aşk diliyorm
Yasemin:''Birazcık huzur istesem?''
Noel babayı karşımda gördüqümde onun kulaqına bir dilek fısıldayacaqım ve dileqimi gerçekleştirmesini bekleyeceqim bütün yıl.ondan huzur ve mutluluk dileyeceqim herkes için kendim için...
https://hepsifanclub.forumakers.com
B!Lqé&KıVaNç
En Kıvançqoliq Co-Admin
En Kıvançqoliq Co-Admin
B!Lqé&KıVaNç

Kadın

Rep Puanı
Başarı Puanı: 10000

Hepsinin NoeL babadan dilekleri Empty
MesajKonu: Geri: Hepsinin NoeL babadan dilekleri   Hepsinin NoeL babadan dilekleri Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 11:00 am

tşk kanka

Hepsinin NoeL babadan dilekleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsinin bilinmeyenleri
» hepsinin renkleri