Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

basın açıklaması

2 posters
YazarMesaj
kronik_ardacı
En Cemre'ci Co-Admin
En Cemre'ci Co-Admin
kronik_ardacı

Kadın

Rep Puanı
Başarı Puanı: 100

basın açıklaması Empty
MesajKonu: basın açıklaması   basın açıklaması Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 3:59 pm

Son aylarda, özel hayatım ve işim hakkında basında yer alan haberler karşısında, açıklama yapmak zorunda kalmış bulunuyorum, bahsi geçen açıklamalar sizin de bildiğiniz gibi benim tarafımdan yapılmamıştır, uzun bir süredir koruduğum sessizliğimi; bugün sizlerle beraber bozuyorum.

Paylaşmadığım özel hayatım ve geleceğimle ilgili , bilgim dahilinde bile olmadan , dogru ya da yanlis aciklamalar yapma yetkisi kimsede yoktur .Gülçin Ergül

Üzülerek, bu husus, zaten gerekli kişilere de hukuksal yollarla bildirilmiştir.

Özel hayatım hakkında açıklama yapmak zorunda kaldığım icin bir kez daha üzgün olduğumu belirtmek istiyorum.
medyada çıkan haberlerde evlendiğim için gruptan ayrildığım ve Dubai'ye yerlestiğim iddia edilmiştir fakat evlenmedim, evlilik hazırlığı icinde de değilim.
Dubai her zaman seyahat ettiğim bir yerdir.
yani ozel hayatimla ilgili siradisi bir olay gerceklesmemistir.
zaten bir erkek arkadasim oldugunu saklamiyordum.
medyada cikan haberlerde grubu aşk uğruna terk ettiğim ve Dubai'ye yerlestigim iddia edilmiştir.
ama gruptan ayrilma nedenlerimin ozel hayatimla ilgisi yoktur.yaklasik 2 aydir istanbul'dayim. aylardır diğer grup üyeleriyle iletişimde değilim. yanlıs bilgilendirmelerden de bunu kolayca anlayabilirsiniz.
zaten sizlerin de bildiginiz gibi daha onceki roportajlarimda "beni oldugum gibi kabul etmeyen hic bir erkegin hayatima giremeyecegini " defalarca ifade etmistim.

Benim icin buyuk onem tasiyan hayran kitleme karsi sorumluluk duydugumdan dolayi ,
hayranlarimi uzmek ya da yipratmayı asla istemem.
fakat ayrilmama sebep olan ve basina tasimanin dogru olmayacağını düşündüğüm uzucu nedenlerin var oldugunun da bilinmesini isterim,
(bazı çeşitli sorumlulukların yerine getirilmemesi)
gruba geri dönmem soz konusu degildir.
herkes icin, boyle devam etmenin daha saglikli olacağına inaniyorum.
uzun vadede , akilci bir sekilde vermis oldugum ayrilma kararima, guvenilmesini, ve saygi duyulmasini bekliyorum. kimseyi terk etmediğimin bilinmesini isterim.
ayrıca tahmin edebileceginiz gibi, su anda hukuki bir süreçteyim.
su anda 1 benim acmis oldugum 1 sirketin bana acmis oldugu 2 ayri dava gorulmekte.

beni destekleyen herkese mutesekkirim.
gruptan ayrilmami istemeyerek, durumu kabulenemeyen hayranlarimin tum samimiyetimle bilmelerini isterim ki ,
attigim her adimda her zaman hayranlarimi fazlasiyla dusunuyorum , ve deger veriyorum.
fakat hayatta her konuda, hic bir seyin disaridan gorundugu gibi olmadigini da, hatirlatmak isterim.

benim tarafimdan yapilmayan aciklamalardan ben sorumlu degilim.
benim hakkimdaki dogrulari sadece benden duyabilirsiniz.
sizin de senelerdir tanımis oldugunuz gibi , ozel hayatiyla haber olmayi tercih etmeyen biri olarak ben,
eger kendimle ilgili aciklamam gereken bir husus olursa , an itibariyle oldugu gibi, zaten kendim aciklayacagim.
takdir edersiniz ki,; bu konudaki hassasiyetimden ve cizgimi korumak isteyisimden dolayi kendim disinda , baska kisiler hakkinda konusmaktan yana degilim.
bu konuda anlayis gosterebileceginize inaniyorum.

:gülçin:
B!Lqé&KıVaNç
En Kıvançqoliq Co-Admin
En Kıvançqoliq Co-Admin
B!Lqé&KıVaNç

Kadın

Rep Puanı
Başarı Puanı: 10000

basın açıklaması Empty
MesajKonu: Geri: basın açıklaması   basın açıklaması Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 4:42 pm

saol jnm

basın açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-